Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Upřesnit filtrování
Hlavní barva
Cena
od: do:
Skladem
Materiál
Zobrazit více Zobrazit méně
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Látkové tašky s potiskem

Také jste si zamilovali látkové tašky? Nejenže jsou ekologické a dají se opakovaně používat, ale navíc nabízí velkou plochu pro potisk. Vaše logo nebo vlastní grafika tak může být každý den na očích.

V nabídce máme plátěné i bavlněné tašky různých střihů, barev i gramáží materiálu. Látkové tašky s potiskem oceníte nejen jako praktickou drobnost pro vaše zaměstnance na každodenní nákupy, ale hlavně místo papírové nebo igelitové tašky na vašich konferencích, seminářích a veletrzích. Čím kvalitnější a vizuálně propracovanou tašku vašim zákazníkům dáte, tím častěji ji budou používat.

Potisk látkových tašek

Látkové tašky můžeme potisknout podle vašeho přání, a to sítotiskem, sítotiskovým nebo digitálním transferem nebo vaše logo nebo vybraný motiv na tašku vyšít. Výšivka je jednou z nejodolnějších technologií, klasický potisk naopak vyniká svou cenou.

U našich zákazníků je dlouhodobě nejoblíbenější látková taška přes rameno v černé nebo přírodní barvě. Látkové tašky bez potisku i s vlastním potiskem si u nás objednáte pohodlně on-line.

více
Celkem 253 předmětů
Celkem nalezeno 253 předmětů

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide