Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Upřesnit filtrování
Hlavní barva
Cena
od: do:
Skladem
Formát
Zobrazit více Zobrazit méně
Nakladatel
Typ kalendária
Jazyky kalendária
Téma
Zobrazit více Zobrazit méně
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Kalendáře pro rok 2025 pro vás připravujeme. 

Firemní kalendáře jsou oblíbeným dárkem nejen pro zaměstnance a obchodní partnery, ale i pro zákazníky. Vaše logo může na viset v kancelářích, v kuchyních i obývacích pokojích po celý rok. Kalendáře s logem tak snadno zvyšují povědomí o vaší značce. 


Nástěnné i stolní kalendáře s vlastním potiskem

Kalendář si snadno můžete přizpůsobit vašim potřebám. Vybírat můžete z široké nabídky katalogových kalendářů nebo můžete vsadit na kalendáře na míru - například z vlastních fotografií. V nabídce máme kalendáře nástěnné i stolní. Výběr je tak široký, že si vybere opravdu každý. Je libo plánovací kalendáře, kalendáře s přírodou, zvířaty, auty, uměním či erotickými fotografiemi? Všechny tyto a mnohem více máme v nabídce. 


Kalendáře na míru

Chcete mít vlastní firemní kalendář? Výhodou kalendářů na míru je nejen to, že můžete design přizpůsobit vašim představám - fotky mohou být například z dění ve vaší firmě, zároveň můžete do kalendáře zanést důležitá firemní data - např. dny otevřených dveří, uvedení nového produktu na trhu, firemní akce či jakékoliv jiné zásadní momenty. 

Kalendáře s potiskem u nás objednáte už od 20 kusů.
 

více
Celkem 161 předmětů
Celkem nalezeno 161 předmětů

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide