Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Upřesnit filtrování
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Kalendáře pro rok 2025 pro vás připravujeme. 

Firemní kalendáře jsou oblíbeným dárkem nejen pro zaměstnance a obchodní partnery, ale i pro zákazníky. Vaše logo může na viset v kancelářích, v kuchyních i obývacích pokojích po celý rok. Kalendáře s logem tak snadno zvyšují povědomí o vaší značce. 


Nástěnné i stolní kalendáře s vlastním potiskem

Kalendář si snadno můžete přizpůsobit vašim potřebám. Vybírat můžete z široké nabídky katalogových kalendářů nebo můžete vsadit na kalendáře na míru - například z vlastních fotografií. V nabídce máme kalendáře nástěnné i stolní. Výběr je tak široký, že si vybere opravdu každý. Je libo plánovací kalendáře, kalendáře s přírodou, zvířaty, auty, uměním či erotickými fotografiemi? Všechny tyto a mnohem více máme v nabídce. 


Kalendáře na míru

Chcete mít vlastní firemní kalendář? Výhodou kalendářů na míru je nejen to, že můžete design přizpůsobit vašim představám - fotky mohou být například z dění ve vaší firmě, zároveň můžete do kalendáře zanést důležitá firemní data - např. dny otevřených dveří, uvedení nového produktu na trhu, firemní akce či jakékoliv jiné zásadní momenty. 

Kalendáře s potiskem u nás objednáte už od 20 kusů.
 

více
Celkem 0 předmětů
Celkem nalezeno 0 předmětů
Vyhledávání neodpovídají žádné produkty

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide