Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Udržitelnost - Banner1

Udržitelnost - Banner2

Zvyšujeme naši prospěšnost.

Jsme odpovědná firma a víme, že naše podnikání má vliv na životní prostředí a společnost kolem nás. Proto se intenzivně věnujeme minimalizaci možných negativních dopadů naší činnosti. Měníme zvyklosti, podle kterých fungoval náš obor po desítky let, a zavádíme změny, které vedou ke snižování uhlíkové stopy, efektivnějšímu využití zdrojů, a především podpoře lokální výroby z udržitelných materiálů.

 

inetprint & udržitelnost

ESG
hodnocení
udržitelnosti firmy

Ačkoliv nemáme ze zákona tuto povinnost, absolvovali jsme v roce 2023 dobrovolně ESG audit a na jeho základě si stanovili strategické cíle z celkem 5 zásadních oblastí našeho podnikání. Chceme vás transparentně informovat o našich ESG aktivitách.

 

PRVNÍ REPORT ZVEŘEJNÍME V ROCE 2025

Udržitelnost - Inetprint & udržitelnost - ESG img

Podpora
lokálních
výrobců

Spolupracujeme s prověřenými lokálními výrobci, kteří ctí stejné hodnoty jako my a splnili naše přísná kritéria. Díky tomu nabízíme kvalitní produkty, které mají vysokou užitnou hodnotu. Eliminujeme tak nechtěný odpad, ale také přispíváme k nižší uhlíkové stopě díky úsporám v dopravě. 

Udržitelnost - 2 bannery - img1

Vlastní metodika
srovnání uhlíkové
stopy

Připravujeme vlastní metodiku, podle které hodnotíme reálnou udržitelnost produktů a jejich výrobního procesu. Zabraňujeme tak tzv. greenwashingu, který zcela odmítáme.

Udržitelnost - 2 bannery - img2

Děláme to, čemu sami věříme.

O nás

Rádi pomůžeme s udržitelnou propagací i vám.

Pomůžeme vám s efektivní propagací, která bude mít pro vás i pro vaše zákazníky smysl.

Skutečně udržitelné
propagační produkty

Nabízíme skutečně udržitelné produkty, které prochází naším velice přísným interním hodnotícím procesem. Podporujeme lokální ekonomiku. Můžete se spolehnout, že pod štítkem „udržitelné“ se v naší nabídce skrývají skutečně udržitelné propagační produkty od lokálních výrobců, mezi které rozhodně neřadíme produkci z Asie.

Cirkulární ekonomika,
upcycling a recyklace

Podporujeme cirkulární ekonomiku, upcyklaci i recyklaci. Nabízíme cirkulární oblečení i udržitelný reklamní textil z organické bavlny. Umíme si poradit i s vašimi nevyužitými materiály a přeměnit je na předměty, které budou mít smysl a každý je bude chtít! 

Poradenství,
vzdělávání, workshopy

Udržitelností žijeme a rádi to, co víme a umíme, předáme i vám. Pomůžeme vám s udržitelnou propagací, vybereme
pro vás ty nejvhodnější produkty, nabídneme možnosti, jak zpracovat vaše nevyužité materiály. Pokud je pro vaši firmu problematika udržitelnosti nová, rádi pro vás uspořádáme workshop a předáme hravou formou tuto myšlenku vám i vašim zaměstnancům. Sami si můžete upcyklaci produktů vyzkoušet.

Udržitelné produkty najdete v katalogu velmi snadno, a to díky příznaku "udržitelné". Ke každému klasickému předmětu z našeho katalogu vám umí naši obchodníci nabídnout udržitelnější variantu. Podívejte se na výběr udržitelných produktů nebo se nám ozvěte, rádi vám poradíme.
 

Skutečně udržitelné produkty

Vybraní lokální výrobci, se kterými spolupracujeme

Podívejte se na naše spokojené zákazníky

Přijdete se k nám na cestu k udržitelnosti

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide