Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Zvyšujeme naši prospěšnost

Jsme odpovědná firma a víme, že naše podnikání má vliv na životní prostředí a společnost kolem nás. Proto se intenzivně věnujeme minimalizaci možných negativních dopadů naší činnosti. Měníme zvyklosti, podle kterých fungoval náš obor po desítky let, a zavádíme změny, které vedou ke snižování uhlíkové stopy, efektivnějšímu využití zdrojů, a především podpoře lokální výroby z udržitelných materiálů.

inetprint & udržitelnost

Tím ale nekončíme

Jsme odhodlání se neustále zlepšovat a inspirovat ostatní.

Děláme to, čemu sami věříme.

O nás

Rádi pomůžeme s udržitelnou propagací i vám

Pomůžeme vám s efektivní propagací, která bude mít pro vás i pro vaše zákazníky smysl.

Skutečně udržitelné propagační produkty

Nabízíme skutečně udržitelné produkty, které prochází naším velice přísným interním hodnotícím procesem. Podporujeme lokální ekonomiku. Můžete se spolehnout, že pod štítkem „udržitelné“ se v naší nabídce skrývají skutečně udržitelné propagační produkty od lokálních výrobců, mezi které rozhodně neřadíme produkci z Asie.

Cirkulární ekonomika, upcycling a recyklace

Podporujeme cirkulární ekonomiku, upcyklaci i recyklaci. Nejen že nabízíme cirkulární oblečení, udržitelný reklamní textil z organické bavlny nebo nespočet recyklovaných produktů. Umíme si poradit i s vašimi nevyužitými materiály a přeměnit je na předměty, které budou mít smysl a každý je bude chtít! Batohy ze starých bannerů, tašky na notebook z autopásů, karafy na vodu z nevyužitých lahví.

Poradenství, vzdělávání, workshop

Udržitelností žijeme a rádi to, co víme a umíme, předáme i vám. Pomůžeme vám s udržitelnou propagací, vybereme pro vás ty nejvhodnější produkty z naší nabídky, nabídneme možnosti, jak zpracovat vaše nevyužité materiály. Pokud je pro vás a vaši firmu problematika udržitelnosti nová, rádi pro vás uspořádáme workshop a předáme hravou formou tuto myšlenku vám i vašim zaměstnancům. Sami si můžete upcyklaci produktů vyzkoušet.

Udržitelné produkty najdete v katalogu velmi snadno, a to díky příznaku "udržitelné". Ke každému klasickému předmětu z našeho katalogu vám umí naši obchodníci nabídnout udržitelnější variantu. Podívejte se na výběr udržitelných produktů nebo se nám ozvěte, rádi vám poradíme.

Skutečně udržitelné produkty

Vybraní lokální výrobci, se kterými spolupracujeme

Přidejte se k nám na cestu k udržitelnosti

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide