Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Upřesnit filtrování
Hlavní barva
Cena
od: do:
Skladem
Materiál
Zobrazit více Zobrazit méně
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Batohy s vlastním potiskem

Batohy jsou pro svou praktičnost velmi oblíbeným firemním dárkem. Při výběru vždy zvažte, pro koho a pro jaký účel batoh vybíráte.


Batohy na notebooky

Reklamní batohy pro firmy a podnikatele bývají nejčastěji vybaveny odolnou kapsou, která ochrání notebook před poškozením. V nabídce najdete mnoho různých typů - batohy na notebooky mohou být jak městské, značkové manažerské i moderní rolovací. Záleží jen na vás a na vaší preferenci. Nejčastější barvou je šedá nebo černá. Firemní batohy s firemním potiskem na notebooky nejčastěji opatřujeme drobným logem, aby batoh ladil i k reprezentativnímu oblečení manažerů a podnikatelů.


Sportovní batohy

Další oblíbenou kategorií batohů jsou sportovní batohy. Ty nabízíme hned v několika velikostech, některé z nich jsou opatřeny bederním pásem pro snazší nošení a kapsou na vodu, aby byla vždy po ruce. Všechny batohy vám umíme nabídnout jak bez potisku, tak i s vlastním potiskem.

 

Šňůrkové batohy pro vaše propagační akce

Na jednorázové akce typu sportovní závod, dětský den, teambuilding nebo tábor skvěle poslouží jednoduché šňůrkové batohy, které nabízíme v mnoha různých střizích, materiálech i barvách. Nespornou výhodou je jejich pořizovací cena i možnost výrazného barevného potisku.


Batohy z vašich nevyužitých materiálů

Řešíte-li udržitelnost, pak pro vás máme kromě nabídky batohů z recyklovaných materiálů i možnost nechat si vyrobit své vlastní batohy z vašich nevyužitých materiálů (nejčastěji bannerů). Takové batohy pak nesou váš příběh a máte záruku, že nikdo jiný takové nemá.

více
Celkem 132 předmětů
Celkem nalezeno 132 předmětů

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide