Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Upřesnit filtrování
Hlavní barva
Cena
od: do:
Skladem
Materiál
Zobrazit více Zobrazit méně
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Lanyardy a visačky

Lanyardy s potiskem jsou velmi oblíbeným reklamním předmětem, který využijete nejen na veletrzích, seminářích a konferencích, ale také například k připevnění identifikační karty (visačky) pro vstup do budovy. Naši zákazníci jim také říkají šňůrky na krk s potiskem, potištěné klíčenky nebo reklamní klíčenky.

Jsou praktické a zároveň skvěle slouží k vaší propagaci. Můžete na ně natisknout firemní logo nebo jakýkoliv jiný motiv, a to i po celé ploše.

Celopotištěné lanyardy

Nejoblíbenější a nejprodávanější jsou právě dlouhé celopotištěné lanyardy, které mají spoustu výhod. Váš motiv se metodou sublimace tiskne na bílý lanyard, můžete si tak vybrat jakoukoliv barvu šňůrky. Potisk může být po celé ploše šňůrky, a to i ten nejdivočejší, jaký si umíte představit. Neomezeně barev, jako když tisknete na tiskárně.

Katalogové lanyardy

Pokud chcete opravdu jednoduché logo, můžete si z katalogu vybrat lanyard v požadované barvě a my vám na něj logo technologií sítotisku natiskneme. Takové lanyardy využívají naši zákazníci na jednorázové akce. Cena bývá oproti celopotištěným lanyardům nižší, má to ale vliv i na jejich „výdrž“.

Festivalové náramky

Na festivaly, koncerty a jednorázové akce se skvěle hodí festivalové náramky s potiskem. Snadno tak identifikujete návštěvníky a barevně dokážete odlišit fanoušky od pořadatelů.

Vytkávané lanyardy

Nejodolnějšími šňůrkami, které vydrží opravdu všechno, jsou ty vytkávané.

více
Celkem 58 předmětů
Celkem nalezeno 58 předmětů

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide