Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Přidejte se k nám

To, co dělá inetprint skvělou firmou, jsou lidé, kteří mají společné hodnoty a jasný směr na mnoho let dopředu. Vzájemně se respektujeme a pomáháme si. V našem oboru jsme průkopníci a neustále reagujeme na aktuální dění okolo nás. Nebojíme se věci měnit.
Ačkoliv je to někdy pěkná jízda, nikdy v tom nebudete sami!

 

#

Respekt

Naše firemní prostředí je postaveno na uznání, sdílení a vzájemném respektu. Vážíme si profesionality a dovedností našich spolupracovníků a snažíme se jim poskytnout prostředí, ve kterém se cítí podporováni, a v němž si mohou vybudovat kariéru plnou úspěchů. 

#

Důvěra

Není jednoduché ani běžné mít ve firmě mezi lidmi plnou důvěru. Pro inetprint je to velmi důležitá hodnota. Její podstata začíná ve vedení společnosti a dále se přenáší na celý tým. Neustále dbáme na její posilování, a to i přes rozrůstající se tým našich spolupracovníků. 

#

Pracovitost

Pracovitost je pro úspěšný tým zásadní. Neznamená to však, že ten, kdo odchází z práce poslední, je nejvíce ceněn. Vítáme ve firmě pracovité kolegy, kteří jsou zároveň efektivní, a poskytujeme jim také příležitost rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti díky individuálním kurzům a školením.

#

Poctivost

U inetprintu dbáme na poctivost a férové jednání. Jedině tak můžeme udržet přátelskou atmosféru a zároveň uspět i v době neustálého růstu. Upřednostňujeme otevřenou komunikaci, nebojíme se sdílet naše firemní plány ani výsledky. Zakázky získáváme poctivě, netolerujeme úplatky ani jiné nečestné motivace.

#

Zájem

Zájem je základním kamenem úspěchu. Vítáme kolegy, kteří nejsou ke svému okolí lhostejní a zajímají se nejen o své kolegy, ale i o to, jak se firmě daří a kam směřuje. Neustále pracujeme na udržení dobrého pracovního prostředí a work-life balance, aby zaměstnanci mohli dosáhnout svých cílů bez obětování svého soukromí.

#

Jednota

Fungujeme jako jeden celek, ne jako nesourodá skupina jednotlivců. Zároveň však cítíme různorodost názoru a rádi hledáme společnou cestu k úspěchu. Uvědomujeme si, že některé specifické pozice vyžadují individuality a tuto potřebu umíme respektovat. 

Podporujeme Work-Life Balance

Chceme, aby práce dávala lidem smysl a aby do ní chodili rádi. Chceme, aby naši spolupracovníci mohli dosahovat svých cílů a zároveň měli čas i na osobní aktivity. Nabízíme benefity pro osobní i pracovní život.
Pracujeme vyváženě a s benefity

Benefity pro osobní život

Benefity pro práci

Inspirujte se našimi příběhy

Život v inetprintu je rychlý, ale zároveň plný příležitostí k osobnímu rozvoji. Mnoho našich spolupracovníků ve firmě profesně vyrostlo.
Zde jsou jejich příběhy!

Ladislav Bodyn

Head of Sales

“Mám rád práci s lidmi a také to, že mohu v pozitivním duchu mnohé ovlivňovat. Moje rozhodnutí mají pozitivní dopad na více lidí.”

Marie Candrová

Key Account Manager

“V oboru pracuji už od 90. let, kdy byly doménou propisky a vizitky. Hodně se za tu dobu změnilo, ale nepřestává mne to bavit.”

Petr Rinth

Account Manager Leader

“S inetprintem se už skoro 10 let každým dnem posouvám vpřed. Já i můj tým.”

Volné pozice

Časté dotazy k výběrovým řízením

Průběh přijímacích pohovorů
Zaujala vás některé z nabízených pozic? Ozvěte se naší HR Petře Staňkové se svým životopisem nebo odkazem na LinkedIn prostřednictvím formuláře.
Kdy se mi ozvete?

Do druhého dne se s vámi spojíme telefonicky nebo e-mailem a domluvíme se na dalším postupu.

Jak bude probíhat pohovor?

Nemusíte se ničeho obávat. V prvním kole se potkáte s naší HR Petrou a vaším budoucím nadřízeným. Abychom vám mohli ukázat zázemí naší firmy, preferujeme osobní setkání, ale pokud to nebude možné, můžeme se potkat i online.

Je nutné něco dalšího?

V případě, že je to pro danou pozici nutné, dáme vám malý domácí úkol, abychom si ověřili vaše schopnosti a dovednosti. 

Co bude následovat?

V případě, že bude naše setkání vzájemně úspěšné, můžeme se vydat na společnou cestu. Před podpisem pracovní smlouvy vás rádi přivítáme na návštěvě v budoucím týmu. Budete tak mít skvělou příležitost nasát atmosféru, zjistit, jak to u nás funguje a jací jsou kolegové.

Pro absolventy / stážisty
Chcete získat praxi při škole nebo hledáte své první zaměstnání?

Dejte nám o sobě vědět, rádi dáváme šanci nadšeným nováčkům. 

Ostatní
Co když nemám dostatek zkušeností nebo neznám obor reklamních předmětů?

Nevadí. Rádi dáváme šanci nováčkům, kterým pomůžeme v rozjezdu jejich kariéry, ale i zkušeným seniorům, kteří k nám přechází z jiných oborů. Ozvěte se nám a pobavíme se společně o možnostech. 

Dejte nám o sobě vědět

Napište nám
Zaujala vás některá z nabízených pozic? Neváhejte se nám ozvat, budeme se na vás těšit při osobním nebo online setkání. 
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Maximální velikost souboru je 10 MB.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a následného kontaktování na uvedeném telefonním čísle a prostřednictvím emailu.
teamwide