On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Kariéra v iNETPrint.cz

Jsme dynamicky rostoucí česká firma, která má své místo mezi leadery v oblasti reklamních předmětů. Naše práce nás baví a rádi posouváme hranice a objevujeme nové cesty. Rozhodně u nás není nuda! Ačkoliv se neustále rozrůstáme, rodinný duch se nás stále drží a rádi se spolu občas potkáme i mimo práci. Přidej se k nám!

V současné době pro tebe máme otevřené tyto pozice:

iNET očima našich lidí

To nejcennější, co máme, jsou naši lidé. Chceme, aby jim u nás bylo dobře.

Dovolená navíc

Dovolená navíc

Jednou za čas potřebuje každý z nás „restart“, aby mohl podávat další excelentní výkony. Za každý rok u nás dostanete 1 den dovolené navíc.

Sick-days

Sick-days

Mužská rýmička, nebo běžné nachlazení, vždy je lepší zůstat doma a vyležet to. Sick-days jsou tu právě pro tyto případy.

Mzdové navýšení

Mzdové navýšení

Jako odměnu za věrnost dostanete za každý odpracovaný rok bonus ke mzdě… čím déle u nás pracujete, tím vyšší je bonus.

Benefity

Benefity

Kromě mzdy dostáváte odměnu formou bodů na benefitní kartu a za body pak jdete do kina či divadla, pořídíte si nové brýle, koupíte wellness pobyt a mnohé další.

Multisport karta

Multisport karta

Pro sportovní nadšence i pro rekreační sportovce máme Multisportku, se kterou můžete sportovat, co to jde… klidně každý den v týdnu.

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

Angličtinu potřebuje čas od času každý z nás. Proto podporujeme všechny, kteří se chtějí v angličtině zlepšovat. Lekce probíhají přímo u nás ve firmě.

Firemní snídaně

Firemní snídaně

Každý měsíc odstartujeme den společnou snídaní. Nejen že je to dobrá příležitost podělit se o čerstvé zážitky z víkendu, ale probíráme i důležitá celofiremními témata.

Teambuildingy

Teambuilding, sportovní odpoledne, vánoční večírek

Když se tvrdě pracuje, je třeba udělat prostor i pro nějakou tu zábavu. Firemní akce nás baví… a když jich nemáme dost, domluvíme se a vyrazíme společně na vodu či hory prostě jen tak, neorganizovaně.

Občerstvení

Občerstvení

Pitný režim je důležitý, slyšíme to ze všech stran. Voda nebo domácí limonáda pro osvěžení, čaj na zahřátí či výborná káva na povzbuzení, to vše mají naši lidé k dispozici. K tomu je vždy připravena mísa s jablky či jiným sezónním ovocem.

Nenašel jsi vhodnou pozici?
Neváhej a pošli CV s popisem, co nám můžeš nabídnout na adresu fulemova@inetprint.cz
Jitka Fulemová - Operations Manager

Jitka Fulemová

Operations Manager

+420 222 367 916

+420 604 221 340

fulemova@inetprint.cz

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost iNET Solutions s.r.o., sídlem Hostivařská 92/6, Praha 10, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.