Zákaznická infolinka 222 367 900 je v provozu každý pracovní den od 9:00 do 15:00
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
Zboží až k VámZboží přivezeme až k Vám

Kariéra v iNETPrint.cz

Jsme menší ryze česká firma s rodinnou atmosférou a spíše neformální kulturou. Spojuje nás to, že máme rádi svou práci a svět reklamního businessu nás prostě baví. Rádi se občas sejdeme i mimo práci na různých sportovních či jiných akcích. Je ti takové prostředí sympatické? Přidej se k nám.

V současné době nemáme otevřenou žádnou poziciiNET očima našich lidí

To nejcennější, co máme, jsou naši lidé. Chceme, aby jim u nás bylo dobře.

Dovolená navíc

Dovolená navíc

Jednou za čas potřebuje každý z nás „restart“, aby mohl podávat další excelentní výkony. Za každý rok u nás dostanete 1 den dovolené navíc.

Sick-days

Sick-days

Mužská rýmička, nebo běžné nachlazení, vždy je lepší zůstat doma a vyležet to. Sick-days jsou tu právě pro tyto případy.

Mzdové navýšení

Mzdové navýšení

Jako odměnu za věrnost dostanete za každý odpracovaný rok bonus ke mzdě… čím déle u nás pracujete, tím vyšší je bonus.

Benefity

Benefity

Kromě mzdy dostáváte odměnu formou bodů na benefitní kartu a za body pak jdete do kina či divadla, pořídíte si nové brýle, koupíte wellness pobyt a mnohé další.

Multisport karta

Multisport karta

Pro sportovní nadšence i pro rekreační sportovce máme Multisportku, se kterou můžete sportovat, co to jde… klidně každý den v týdnu.

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

Angličtinu potřebuje čas od času každý z nás. Proto podporujeme všechny, kteří se chtějí v angličtině zlepšovat. Lekce probíhají přímo u nás ve firmě.

Firemní snídaně

Firemní snídaně

Každý měsíc odstartujeme den společnou snídaní. Nejen že je to dobrá příležitost podělit se o čerstvé zážitky z víkendu, ale probíráme i důležitá celofiremními témata.

Teambuildingy

Teambuilding, sportovní odpoledne, vánoční večírek

Když se tvrdě pracuje, je třeba udělat prostor i pro nějakou tu zábavu. Firemní akce nás baví… a když jich nemáme dost, domluvíme se a vyrazíme společně na vodu či hory prostě jen tak, neorganizovaně.

Občerstvení

Občerstvení

- Pitný režim je důležitý, slyšíme to ze všech stran. Voda nebo domácí limonáda pro osvěžení, čaj na zahřátí či výborná káva na povzbuzení, to vše mají naši lidé k dispozici. K tomu je vždy připravena mísa s jablky či jiným sezónním ovocem.

Nenašel jsi vhodnou pozici?
Neváhej a pošli CV s popisem, co nám můžeš nabídnout na adresu fulemova@inetprint.cz

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost iNET Solutions s.r.o., sídlem Hostivařská 92/6, Praha 10, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.