Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Děláme svět propagačních produktů lepším

Pomůžeme vám s efektivní propagací, která bude mít pro vás i pro vaše zákazníky a zaměstnance smysl. U nás pohodlně nakoupíte kvalitní a zároveň udržitelné propagační předměty, které budou odpovídat vašim potřebám i firemní kultuře.

Podívejte se, jak to u nás vypadá

inetprint: kvalitní propagační předměty a firemní dárky

jednací místnost, ve které vás rádi přivítáme

showroom, kde si můžete prohlédnout naše produkty

sklad, ve kterém precizně balíme vaše objednávky

výdej zboží s příjemnou a usměvavou obsluhou

kreativní grafické studio plné nápadů

grafické studio s fotogenickým odpočinkovým koutkem

útulné kanceláře, kde má každý své soukromí

inetprint v číslech

Nezáleží na tom, zda jste začínající podnikatel, firma s dlouholetou historií nebo nadnárodní společnost s mnohamilionovými obraty, postaráme se o vaši fungující propagaci.
Měníme svět propagačních předmětů, jsme profesionálové s odbornými znalostmi, máme tým zkušených obchodníků i kreativních grafiků, kteří jsou tu pro vás. Pojďte tvořit s námi!
Založení společnosti

2004

Na českém trhu jsme už 20 let. Naším cílem je umožnit zákazníkům nákup propagačních předmětů pohodlně on-line a pomáhat jim s efektivní firemní propagací.

Nově našim zákazníkům pomáháme i se skutečně udržitelnou propagací.

Spokojení zákazníci

176

Jsme velký hráč na českém trhu. Náš obrat v roce 2023 byl více než 176 milionů.

Koncem roku 2023 jsme koupili SPEED PRESS Plus, největšího pražského konkurenta, a stali se jedničkou v tržním podílu na českém trhu s tržbami téměř 400 mil. Kč.

Spolupracovníci

57

Náš zkušený tým tvoří 57 spolupracovníků v České republice. Vyznáváme společné hodnoty, zakládáme si na respektu, důvěře, pracovitosti, poctivosti, zájmu a jednotě. 

Rebranding

2024

V roce 2024 změnil inetprint identitu společnosti a spustil jedinečnou on-line platformu s nejširší nabídkou skutečně udržitelných propagačních produktů a funkcí chytrého košíku. Můžete tak nakupovat pohodlně on-line i na svém telefonu.

Obsloužili jsme 

42 zákazníků
a jsme nadšeni, že jsou s námi spokojeni.

Zakládáme si na našich hodnotách

#

Respekt

Naše firemní prostředí je postaveno na uznání, sdílení a vzájemném respektu. Vážíme si profesionality a dovedností našich spolupracovníků a snažíme se jim poskytnout prostředí, ve kterém se cítí podporováni, a v němž si mohou vybudovat kariéru plnou úspěchů. 

#

Důvěra

Není jednoduché ani běžné mít ve firmě mezi lidmi plnou důvěru. Pro inetprint je to velmi důležitá hodnota. Její podstata začíná ve vedení společnosti a dále se přenáší na celý tým. Neustále dbáme na její posilování, a to i přes rozrůstající se tým našich spolupracovníků.

#

Pracovitost

Pracovitost je pro úspěšný tým zásadní. Neznamená to však, že ten, kdo odchází z práce jako poslední, je nejvíce ceněn. Odměňujeme nápady nad rámec vlastní práce. Vítáme ve firmě pracovité kolegy, kteří jsou zároveň efektivní, a poskytujeme jim mimo jiné příležitost rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti díky individuálním kurzům a školením.

#

Poctivost

U inetprintu dbáme na poctivost a férové jednání. Jedině tak můžeme udržet přátelskou atmosféru a zároveň uspět i v době neustálého růstu. Upřednostňujeme otevřenou komunikaci, nebojíme se sdílet naše firemní plány ani výsledky. Zakázky získáváme poctivě, netolerujeme úplatky ani jiné nečestné motivace.

#

Zájem

Zájem je základním kamenem úspěchu. Vítáme kolegy, kteří nejsou ke svému okolí lhostejní a zajímají se nejen o své kolegy, ale i o to, jak se firmě daří a kam směřuje. Neustále pracujeme na udržení dobrého pracovního prostředí a work-life balance, aby zaměstnanci mohli dosáhnout svých cílů bez obětování svého soukromí.

#

Jednota

Fungujeme jako jeden celek, ne jako nesourodá skupina jednotlivců. Zároveň však cítíme různorodost názoru a rádi hledáme společnou cestu k úspěchu. Uvědomujeme si, že některé specifické pozice vyžadují individuality a tuto potřebu umíme respektovat. 

Staňte se i vy součástí týmu inetprint

Rádi uvítáme v našich řadách nejen zkušené odborníky, ale i zapálené nováčky, kterým pomůžeme v rozjezdu kariéry. 

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide