On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Proč používat reklamní textil?

Lidé obecně vítají takové reklamní zboží, které jim nabízí nějaké praktické využití. A uznejte, jaká reklama může být praktičtější než ta, do které se mohou zákazníci obléci. Z průzkumů plyne, že reklamní textil lidé vnímají jako nejméně obtěžující formu reklamy. Navíc až 94 % lidí si vybaví firmu, od které dostali jako dárek reklamní textil. Náklady na zásah potenciálního klienta jsou přitom výrazně nižší než u klasické inzerce. Jak ale vybrat ten správný?

Proč používat reklamní textil

Nenechte se zaplavit katalogy s reklamním zbožím a najděte cestu ze spletitého bludiště všech možných technologií. Zjistěte, jak reklamní textil vybírat a nač si dát pozor. Osvědčené tipy vám pomohou ušetřit firemní rozpočet.

Jak správně vybrat reklamní textil?

Ještě než začnete vybírat konkrétní reklamní textil, je dobré si uvědomit, pro jaký účel ho budete potřebovat. Na masivní akci, na které budete textil rozdávat návštěvníkům, bude nejlepší volba klasické tričko či jiný textil s přijatelnou cenou a opatřené sítotiskem. V případě, kdy se jedná o firemní oblečení pro reprezentaci vaší firmy, tak vybírejte například košile či polokošile s výšivkou. Dalším účelem je pracovní a bezpečnostní oblečení, kdy nám jde hlavně o bezpečnost a pohodlí zaměstnanců.

Lagarto Lagarto Lagarto

Sympatický tým Lagarto ve firemním oblečení, které koresponduje s celkovou myšlenkou firmy.

Aby reklamní a firemní textil správně fungoval

Kvalita je u reklamního textilu důležitá. Zkušenější jistě dají na dříve vyzkoušenou značku textilu, kterou je například český výrobce reklamního oblečení s dlouholetou tradicí – ADLER Czech, a.s. Pokud s reklamním textilem nemáte žádné zkušenosti, měli byste hledat takový textil, který má gramáž látky nad 140 g/m2, úpravu proti vzniku žmolků, zpevňující pásky pro posílení střihu či případně zdvojené švy.

Potiskem reklamního textilu získáte funkční a silný marketingový nástroj, kterým jednoduše a levně oslovíte desítky potenciálních zákazníků. Proto nezapomeňte nechat natisknout či vyšít na reklamní textil vaše logo a vše sladit s firemními barvami.

Naše grafické oddělení má dlouholeté zkušenosti a dokážeme poradit a nabídnout komplet celé řešení od grafického návrhu až po zhotovení textilu s firemní identitou dle vašeho přání.

  • Máme více než 10 let zkušeností s DTP na českém trhu
  • Naši grafici jsou Vám k dispozici 8 a více hodin denně
  • Výrobu tiskovin ze zpracovaných tiskových podkladů následně snadno objednáte
  • Tisková a zdrojová data Vám zůstanou a můžete s nimi libovolně nakládat
  • Vyzkoušejte nás a vyberte si typ spolupráce podle vlastních potřeb

Jak vybrat technologii potisku?

Používáme 3 hlavní potiskové technologie. Sítotist, digitální tisk a strojní výšivka. Použití těchto technologií se může lišit dle požadavků klienta např. dle vlastnosti materiálu, použití, rozpočtu a velikosti objednávky. Velmi oblíbenou technologií je strojní výšivka, kdy je výsledný efekt loga na tričku strukturovaný a výrazný. Sítotiskem můžeme tisknout až 8 přímých barev, kde garantujeme dlouhou trvanlivost a barevnou stálost potisku. Digitální tisk nabízí volnou ruku v představivosti a může být plnobarevný s jakýmkoli motivem. Díky tomu se hodí na menší zakázky v počtu desítek kusů.
Více informací zde.

Potisk na tričko

Firemní a propagační trička s potiskem

SÍTOTISKEM

od 30 kusů

5-7 dní

DIGITISKEM

od 10 kusů

5-7 dní

VÝŠIVKOU

od 15 kusů

9-10 dní

Vše snadno a jednoduše online...

Díky rychlým online kalkulátorům si snadno spočítáte výslednou cenu reklamního textilu s potiskem či výšivkou. V kalkulaci můžete kombinovat jak barvy daného modelu, tak i jednotlivé druhy textilu. Můžete si tak naráz vypočítat například cenu košil, čepic a mikin s výšivkou. S rostoucím počtem kusů navíc klesá kusová cena textilu i zvolené potiskové technologie. Čím větší objednávku vytvoříte, tím více ušetříte.

Trička mají všichni, výběr je mnohem bohatší

Každý z nás má doma alespoň jedno reklamní tričko a nejspíše v něm chodí doma nebo spát. Buďte originální a zaujměte netradičním reklamním textilem v podobě šátku, ručníku nebo nyní tak populární látkové tašky. Vaše značka se pak bude šířit sama.

TIP! Rozšířili jsme sortiment reklamního textilu o 250 novinek

Mezi novinkami najdete například sportovní a pracovní oblečení, nebo i čím dál více oblíbené textilní tašky. Celkem tak můžete vybírat z více jak 1 500 druhů textilu ve 22 000 různých kombinací barev a velikostí od 18 značek.

Prohlédnout novinky

Teď už víte co potřebujete, tak to pojďte vybrat