Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

BC - Logo - img

Udržitelnost pro všechny

B&C

Společnost B&C nabízí řadu produktů vyrobených s péčí a s ohledem na lidi, kteří je vyrábějí, a na životní prostředí. Zdroje, které využívají při výrobě, jsou zásadní. Méně vody. Méně chemikálií. Méně odpadu.


O B&C

  • Výroba: Belgie
  • Založeno: 1997
  • V B&C kolekcích můžete najít trička, polotrička, mikiny a svetry z těch nejušlechtilejších materiálů v mnoha barvách.
  • Udržitelná řešení v různých cenových kategoriích.
  • Pro všechna trička, polokošile a mikiny, které společnost vyrábí, jsou používána pouze vlákna z udržitelnějších zdrojů. Tím, že firma pro všechny své kolekce odebírá výhradně organickou bavlnu, better cotton a recyklovaný polyester, omezuje svůj dopad na planetu.
BC - úvod - img
BC - Certifikáty - img

# Organická vlákna

Certifikované organické materiály snižují spotřebu chemikálií a vody. Ve výrobě tak využívají certifikovanou organickou bavlnu.
 

# Recyklovaný polyester

Ve všech jejich tričkách, polokošilích a mikinách používají pouze recyklovaný polyester, čímž snižují závislost na primárních zdrojích. Díky opětovnému využití plastového odpadu po výrobě přispívá recyklovaný polyester také k principům cirkulární módy.
 

# Better Cotton

Jako člen Better Cotton umožňují zemědělcům efektivněji hospodařit s vodou, pečovat o zdraví půdy a respektovat biologickou rozmanitost.
 

# Certifikát Oeko-Tex®

Všechny jejich oděvy mají certifikaci OEKO-TEX® Standard 100, která zaručuje, že neobsahují škodlivé chemikálie a látky. Díky tomu minimalizují dopad na životní prostředí a zajišťují bezpečnost a pohodlí spotřebitelů i lidí, kteří jejich oblečení vyrábějí.
 

BC - Péče o planetu - img

PÉČE O NAŠI PLANETU

Společnost aktivně snižuje svou ekologickou stopu. 90 % kolekce je vyrobeno z přírodních vláken, jako je bavlna, a podíl udržitelné bavlny neustále roste.

Sleduje výrobní procesy a jejich ekologický dopad. Ruku v ruce s partnerskými továrnami se snaží omezit jejich dopad na životní prostředí, odpad, spotřebu vody a energie. Všechny tyto továrny mají čistírny odpadních vod.

Centrála využívá 100 % obnovitelné energie a partnerský sklad si vyrábí vlastní elektřinu přímo na místě pomocí solárních panelů a větrných turbín, čímž poskytuje zelenou energii dalším 2 250 rodinám.

Vsaďte na kvalitní oblečení značky B&C

PRODUKTY ZNAČKY B&C

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide