Larpet lanyard Černá
Odolná černá klíčenka na krk z recyklovaného polyesteru slouží jako spolehlivý pomocník pro nošení klíčů, identifikačních karet nebo jmenovek. Kvalitní tkanina zaručuje vysoký komfort i při celodenním nošení na konferencích, veletrzích nebo v pracovním prostředí.
Zajišťuje bezpečné uchycení všech zavěšených předmětů pomocí pevné kovové karabiny a usnadňuje jejich rychlou a pohodlnou manipulaci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Odolná černá klíčenka na krk z recyklovaného polyesteru slouží jako spolehlivý pomocník pro nošení klíčů, identifikačních karet nebo jmenovek. Kvalitní tkanina zaručuje vysoký komfort i při celodenním nošení na konferencích, veletrzích nebo v pracovním prostředí.
Zajišťuje bezpečné uchycení všech zavěšených předmětů pomocí pevné kovové karabiny a usnadňuje jejich rychlou a pohodlnou manipulaci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 47 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | kov, polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 20×500 mm |
| Váha produktu | 11 g |
| Výška kartonu v cm | 28 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 47 cm |
| Kód produktu | 1.57326.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.