Šňůrka na krk ALSO s karabinou - modrá
Sytě modrá šňůrka na krk spolehlivě zajistí identifikační kartu nebo svazek klíčů. Kvalitní textilní popruh vyniká vysokou odolností a zůstává příjemný na dotek i při celodenním nošení.
Využívá pevnou kovovou karabinu a bezpečnostní pojistku, která chrání před rizikem uškrcení při náhodném zachycení o překážku. Odnímatelná část s přezkou usnadňuje manipulaci s připevněnými předměty v každé situaci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Sytě modrá šňůrka na krk spolehlivě zajistí identifikační kartu nebo svazek klíčů. Kvalitní textilní popruh vyniká vysokou odolností a zůstává příjemný na dotek i při celodenním nošení.
Využívá pevnou kovovou karabinu a bezpečnostní pojistku, která chrání před rizikem uškrcení při náhodném zachycení o překážku. Odnímatelná část s přezkou usnadňuje manipulaci s připevněnými předměty v každé situaci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 52 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | pet |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Rozměry produktu | 2X56CM |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 20 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 1.30218.5.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.