Textilní lanyard na krk SNICK s bezpečnostní pojistkou - královská modrá
Reprezentativní lanyard SNICK v královské modři je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo potřebuje mít jmenovku nebo klíč neustále na očích. Textilní pásek o šířce 20 mm sedí pohodlně kolem krku a působí velmi solidním dojmem.
Využívá silnou kovovou karabinu pro stabilní uchycení věcí a plastovou bezpečnostní sponou pro ochranu uživatele. Sytý modrý odstín zůstává stálý i po dlouhém používání, zatímco pevná struktura materiálu zabraňuje vytahování vláken.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Reprezentativní lanyard SNICK v královské modři je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo potřebuje mít jmenovku nebo klíč neustále na očích. Textilní pásek o šířce 20 mm sedí pohodlně kolem krku a působí velmi solidním dojmem.
Využívá silnou kovovou karabinu pro stabilní uchycení věcí a plastovou bezpečnostní sponou pro ochranu uživatele. Sytý modrý odstín zůstává stálý i po dlouhém používání, zatímco pevná struktura materiálu zabraňuje vytahování vláken.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 48 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Královská Modř |
| Materiál | pet |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Rozměry produktu | 2X92,5 CM |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 26 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 0 cm |
| Kód produktu | 1.30907.558.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.