Šňůrka na krk ALSO s karabinou - černá
Černá šňůrka na krk slouží k pohodlnému nošení jmenovek, čipových karet nebo klíčů. Pevný materiál výborně vzdoruje každodennímu opotřebení a zajišťuje dlouhou životnost při používání v kanceláři i na hromadných akcích.
Obsahuje kovovou karabinu pro bezpečné uchycení a bezpečnostní spoj, který se při silném tahu automaticky rozpojí. Odnímatelná plastová přezka dovoluje pohotové oddělení klíčů bez nutnosti sundávat šňůrku z krku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černá šňůrka na krk slouží k pohodlnému nošení jmenovek, čipových karet nebo klíčů. Pevný materiál výborně vzdoruje každodennímu opotřebení a zajišťuje dlouhou životnost při používání v kanceláři i na hromadných akcích.
Obsahuje kovovou karabinu pro bezpečné uchycení a bezpečnostní spoj, který se při silném tahu automaticky rozpojí. Odnímatelná plastová přezka dovoluje pohotové oddělení klíčů bez nutnosti sundávat šňůrku z krku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 52 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | pet |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Rozměry produktu | 2X56CM |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 20 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 1.30217.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.