Recyklovaný lanyard HAGUE s karabinkou - Tyrkysová
Stylová tyrkysová šňůrka vyrobená z recyklovaných plastů pomáhá aktivně snižovat ekologickou stopu. Obsahuje spolehlivou karabinku pro nošení čipových karet nebo klíčů a bezpečnostní prvek, který chrání oblast krku před nečekaným zaseknutím o vyčnívající předměty.
Hodí se pro konference i běžný pracovní provoz v kanceláři. Pevný RPET materiál si dlouhodobě uchovává sytost barev a velmi dobře odolává mechanickému opotřebení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylová tyrkysová šňůrka vyrobená z recyklovaných plastů pomáhá aktivně snižovat ekologickou stopu. Obsahuje spolehlivou karabinku pro nošení čipových karet nebo klíčů a bezpečnostní prvek, který chrání oblast krku před nečekaným zaseknutím o vyčnívající předměty.
Hodí se pro konference i běžný pracovní provoz v kanceláři. Pevný RPET materiál si dlouhodobě uchovává sytost barev a velmi dobře odolává mechanickému opotřebení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Tyrkysová |
| Materiál | recyklovaný plast |
| Počet ks v kartonu | 800 |
| Rozměry produktu | 2X90CM |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 28 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 30 cm |
| Kód produktu | 1.689906.508.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.