Šňůrka na smartphone Anser s integrovaným 27W 5v1 kabelem, Royal blue
Modrá šňůrka Anser v barvě Royal blue udržuje chytrý telefon v bezpečí a v pohotovosti pro okamžité nabití. Ekologické provedení z recyklovaného plastu šetří přírodu a zajišťuje dlouhou životnost i při intenzivním používání na cestách.
Využívá vestavěný 27W kabel 5 v 1 se vstupy USB-A i USB-C a konektory pro moderní zařízení. Průhledná vložka do pouzdra garantuje stabilitu mobilu, zatímco délka šňůry poskytuje naprostou volnost pohybu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrá šňůrka Anser v barvě Royal blue udržuje chytrý telefon v bezpečí a v pohotovosti pro okamžité nabití. Ekologické provedení z recyklovaného plastu šetří přírodu a zajišťuje dlouhou životnost i při intenzivním používání na cestách.
Využívá vestavěný 27W kabel 5 v 1 se vstupy USB-A i USB-C a konektory pro moderní zařízení. Průhledná vložka do pouzdra garantuje stabilitu mobilu, zatímco délka šňůry poskytuje naprostou volnost pohybu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 45 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Royal blue |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 5 x 2 x 2 cm |
| Váha produktu | 28 g |
| Výška kartonu v cm | 39 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Šířka kartonu v cm | 55 cm |
| Kód produktu | 1.728769.558.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.