Šňůrka na smartphone Anser s integrovaným 27W 5v1 kabelem, Solid black
Černá šňůrka Anser kombinuje minimalistický design s vysokou funkcí integrovaného 27W nabíjení. Recyklovaný materiál dodává šňůrce potřebnou pevnost a zároveň snižuje ekologickou stopu při zachování moderního vzhledu.
Obsahuje schovaný kabel 5 v 1 s podporou rozhraní USB-A, USB-C i Lightning. Pomocí průhledné karty se snadno přichytí k jakémukoliv pouzdru a dovoluje nosit telefon na krku, čímž uvolňuje ruce pro práci nebo fotografování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černá šňůrka Anser kombinuje minimalistický design s vysokou funkcí integrovaného 27W nabíjení. Recyklovaný materiál dodává šňůrce potřebnou pevnost a zároveň snižuje ekologickou stopu při zachování moderního vzhledu.
Obsahuje schovaný kabel 5 v 1 s podporou rozhraní USB-A, USB-C i Lightning. Pomocí průhledné karty se snadno přichytí k jakémukoliv pouzdru a dovoluje nosit telefon na krku, čímž uvolňuje ruce pro práci nebo fotografování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 55 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 5 x 2 x 2 cm |
| Váha produktu | 28 g |
| Výška kartonu v cm | 39 cm |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Šířka kartonu v cm | 45 cm |
| Kód produktu | 1.728770.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.