Bluetooth hledač klíčů FINDIT - černá
Kompaktní černý hledač klíčů v decentním kulatém provedení zajistí, že své cennosti už nikdy nebudete zdlouhavě hledat. Odolné plastové tělo snadno připnete ke klíčům, batohu nebo peněžence pomocí pevného provázku s kovovým kroužkem.
Propojení s bezplatnou mobilní aplikací pro systémy iOS i Android umožňuje okamžitou lokalizaci věcí a slouží také jako dálková spoušť pro fotoaparát v telefonu. Energii dodává přiložená knoflíková baterie, která udržuje zařízení v neustálé pohotovosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kompaktní černý hledač klíčů v decentním kulatém provedení zajistí, že své cennosti už nikdy nebudete zdlouhavě hledat. Odolné plastové tělo snadno připnete ke klíčům, batohu nebo peněžence pomocí pevného provázku s kovovým kroužkem.
Propojení s bezplatnou mobilní aplikací pro systémy iOS i Android umožňuje okamžitou lokalizaci věcí a slouží také jako dálková spoušť pro fotoaparát v telefonu. Energii dodává přiložená knoflíková baterie, která udržuje zařízení v neustálé pohotovosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | kov, pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø37×5 mm |
| Váha produktu | 30 g |
| Výška kartonu v cm | 56 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 39,5 cm |
| Kód produktu | 4.57405.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.