Bluetooth hledač klíčů FINDIT - bílá
Kompaktní bílý hledač klíčů v kulatém plastovém pouzdře pomůže okamžitě lokalizovat zatoulané předměty pomocí bezplatné mobilní aplikace. Pevný kovový kroužek a šňůrka umožňují stabilní připevnění na klíčenku, batoh nebo peněženku, které chcete mít pod neustálým dohledem.
Slouží také jako dálková spoušť pro fotoaparát v mobilu, což oceníte při pořizování hromadných fotografií nebo autoportrétů. Napájení zajišťuje vyměnitelná knoflíková baterie, která je součástí sady a zaručuje dlouhou výdrž zařízení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kompaktní bílý hledač klíčů v kulatém plastovém pouzdře pomůže okamžitě lokalizovat zatoulané předměty pomocí bezplatné mobilní aplikace. Pevný kovový kroužek a šňůrka umožňují stabilní připevnění na klíčenku, batoh nebo peněženku, které chcete mít pod neustálým dohledem.
Slouží také jako dálková spoušť pro fotoaparát v mobilu, což oceníte při pořizování hromadných fotografií nebo autoportrétů. Napájení zajišťuje vyměnitelná knoflíková baterie, která je součástí sady a zaručuje dlouhou výdrž zařízení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | kov, pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 500 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø37×5 mm |
| Váha produktu | 30 g |
| Výška kartonu v cm | 56 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 39,5 cm |
| Kód produktu | 4.57404.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.