Chargeway nabíječka s držákem na mobil do auta Černá
Praktický černý magnetický držák z recyklovaného ABS plastu pevně uchytí mobilní telefon do větrací mřížky automobilu a postará se o jeho rychlé dobíjení. Výkonná 15W bezdrátová technologie zajišťuje bleskové doplnění energie během jízdy bez nutnosti hledat kabely.
Obsahuje nastavitelný úchyt a USB napájecí kabel pro okamžité použití v interiéru vozu. Spolehlivě funguje s telefony iPhone řady 12 i novějšími a u ostatních zařízení s podporou bezdrátového nabíjení využívá přiložený samolepicí kovový kroužek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Praktický černý magnetický držák z recyklovaného ABS plastu pevně uchytí mobilní telefon do větrací mřížky automobilu a postará se o jeho rychlé dobíjení. Výkonná 15W bezdrátová technologie zajišťuje bleskové doplnění energie během jízdy bez nutnosti hledat kabely.
Obsahuje nastavitelný úchyt a USB napájecí kabel pro okamžité použití v interiéru vozu. Spolehlivě funguje s telefony iPhone řady 12 i novějšími a u ostatních zařízení s podporou bezdrátového nabíjení využívá přiložený samolepicí kovový kroužek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 45 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs, kov |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 65×97×10 mm |
| Váha produktu | 91 g |
| Výška kartonu v cm | 21 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 36 cm |
| Kód produktu | 4.693982.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.