FolCharge 3v1 bezdrátová nabíječka RABS Bílá
Skládací bílý držák spojuje funkci stojánku s efektivní bezdrátovou nabíječkou z recyklovaného ABS plastu. Umožňuje současně napájet smartphone výkonem 15 W, sluchátka 5 W a chytré hodinky Apple Watch výkonem 2,5 W na jedné kompaktní ploše.
Šetří místo na pracovním stole skládací konstrukcí, která se hodí i pro časté přenášení v brašně. Balení obsahuje USB kabel a speciální kovový kroužek k zajištění stability u telefonů bez magnetického povrchu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Skládací bílý držák spojuje funkci stojánku s efektivní bezdrátovou nabíječkou z recyklovaného ABS plastu. Umožňuje současně napájet smartphone výkonem 15 W, sluchátka 5 W a chytré hodinky Apple Watch výkonem 2,5 W na jedné kompaktní ploše.
Šetří místo na pracovním stole skládací konstrukcí, která se hodí i pro časté přenášení v brašně. Balení obsahuje USB kabel a speciální kovový kroužek k zajištění stability u telefonů bez magnetického povrchu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 46,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs, kov |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 250×74×13 mm |
| Váha produktu | 140 g |
| Výška kartonu v cm | 23 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 31 cm |
| Kód produktu | 4.731998.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.