Bezdrátová sluchátka Alterf z recyklovaného plastu se silikonovými špunty, Solid black
Bezdrátová sluchátka Alterf v sytě černém provedení přinášejí čistý stereo zvuk v udržitelném provedení z recyklovaného plastu. Měkké silikonové špunty se dokonale přizpůsobí uchu a zaručují vysoký komfort i během dlouhého poslechu hudby nebo podcastů.
Využívají technologii Bluetooth® 6.0 pro stabilní spojení po dobu až 4 hodin hovoru nebo přehrávání. K úplnému doplnění energie v kompaktním nabíjecím pouzdře postačí 60 až 90 minut, přičemž balení obsahuje i praktický 30cm napájecí kabel.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bezdrátová sluchátka Alterf v sytě černém provedení přinášejí čistý stereo zvuk v udržitelném provedení z recyklovaného plastu. Měkké silikonové špunty se dokonale přizpůsobí uchu a zaručují vysoký komfort i během dlouhého poslechu hudby nebo podcastů.
Využívají technologii Bluetooth® 6.0 pro stabilní spojení po dobu až 4 hodin hovoru nebo přehrávání. K úplnému doplnění energie v kompaktním nabíjecím pouzdře postačí 60 až 90 minut, přičemž balení obsahuje i praktický 30cm napájecí kabel.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 29 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Rozměry produktu | 5,8 x 2,7 x 5,1 cm |
| Váha produktu | 34 g |
| Výška kartonu v cm | 27 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 4.728748.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.