SILENT Bílá
Bezdrátová sluchátka v čisté bílé barvě přinášejí nerušený poslech i v rušném prostředí s technologií aktivního potlačení hluku. Skládací konstrukce z pevného ABS plastu šetří místo v zavazadle a moderní rozhraní Bluetooth 5.3 zajišťuje stabilní spojení.
Zprostředkovávají až 17 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití a umožňují vyřizovat hovory pomocí vestavěného mikrofonu. Nabíjení probíhá přes port USB-C, přičemž provozní dosah signálu činí komfortních 10 metrů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bezdrátová sluchátka v čisté bílé barvě přinášejí nerušený poslech i v rušném prostředí s technologií aktivního potlačení hluku. Skládací konstrukce z pevného ABS plastu šetří místo v zavazadle a moderní rozhraní Bluetooth 5.3 zajišťuje stabilní spojení.
Zprostředkovávají až 17 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití a umožňují vyřizovat hovory pomocí vestavěného mikrofonu. Nabíjení probíhá přes port USB-C, přičemž provozní dosah signálu činí komfortních 10 metrů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 37 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 16 |
| Rozměry produktu | 17,5X8X20 CM |
| Váha produktu | 310 g |
| Výška kartonu v cm | 38 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 29 cm |
| Kód produktu | 4.689341.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.