SILENT Černá
Bezdrátová černá sluchátka s technologií Bluetooth 5.3 a aktivním potlačením hluku (ANC) zajišťují nerušený poslech oblíbené hudby i v rušném prostředí. Skládací konstrukce z odolného ABS materiálu usnadňuje transport při cestování.
Umožňují handsfree telefonování pomocí integrovaného mikrofonu a na jedno nabití hrají přibližně 17 hodin. Energii doplňuje přiložený Type-C kabel, přičemž spolehlivý dosah připojení činí 10 metrů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bezdrátová černá sluchátka s technologií Bluetooth 5.3 a aktivním potlačením hluku (ANC) zajišťují nerušený poslech oblíbené hudby i v rušném prostředí. Skládací konstrukce z odolného ABS materiálu usnadňuje transport při cestování.
Umožňují handsfree telefonování pomocí integrovaného mikrofonu a na jedno nabití hrají přibližně 17 hodin. Energii doplňuje přiložený Type-C kabel, přičemž spolehlivý dosah připojení činí 10 metrů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 37 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 16 |
| Rozměry produktu | 17,5X8X20 CM |
| Váha produktu | 310 g |
| Výška kartonu v cm | 38 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 29 cm |
| Kód produktu | 4.656114.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.