Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin YOKO - černá
Černá bezdrátová sluchátka s technologií ENC zaručují křišťálově čisté hovory bez ohledu na hlučnost okolí filtrací nežádoucích zvuků. Speciální režim s nízkou latencí 65 ms eliminuje zpoždění zvuku za obrazem, což představuje klíčový prvek pro přesnou synchronizaci při hraní her nebo sledování filmů.
Zaručují 5 hodin nepřetržitého provozu a praktické nabíjecí pouzdro dodá dalších 18 hodin energie pro celodenní svobodu. Odolnost IPX4 proti stříkající vodě umožňuje bezpečné používání venku za každého počasí, zatímco intuitivní dotykové plochy usnadňují veškerou správu hudby i příchozích hovorů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černá bezdrátová sluchátka s technologií ENC zaručují křišťálově čisté hovory bez ohledu na hlučnost okolí filtrací nežádoucích zvuků. Speciální režim s nízkou latencí 65 ms eliminuje zpoždění zvuku za obrazem, což představuje klíčový prvek pro přesnou synchronizaci při hraní her nebo sledování filmů.
Zaručují 5 hodin nepřetržitého provozu a praktické nabíjecí pouzdro dodá dalších 18 hodin energie pro celodenní svobodu. Odolnost IPX4 proti stříkající vodě umožňuje bezpečné používání venku za každého počasí, zatímco intuitivní dotykové plochy usnadňují veškerou správu hudby i příchozích hovorů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Air transport certificate used for air shipment, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
| Délka kartonu v cm | 36 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 6 x 5.3 x 2.6 cm |
| Váha produktu | 38 g |
| Výška kartonu v cm | 19 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 21,5 cm |
| Kód produktu | 4.25734.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.