Raipei mini RABS baterka Modrá
Modrá mini baterka Raipei představuje funkční spojení moderního designu z recyklovaného ABS a praktického každodenního využití. Kovový povrch dodává svítilně elegantní vzhled a zvyšuje její odolnost proti poškrábání při nošení v kapse s ostatními předměty.
Poskytuje jasný paprsek světla prostřednictvím jedné LED a funguje na standardní knoflíkovou baterii, která je součástí balení. Pevně připojený kovový kroužek zaručuje, že svítilnu nikdy neztratíte.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrá mini baterka Raipei představuje funkční spojení moderního designu z recyklovaného ABS a praktického každodenního využití. Kovový povrch dodává svítilně elegantní vzhled a zvyšuje její odolnost proti poškrábání při nošení v kapse s ostatními předměty.
Poskytuje jasný paprsek světla prostřednictvím jedné LED a funguje na standardní knoflíkovou baterii, která je součástí balení. Pevně připojený kovový kroužek zaručuje, že svítilnu nikdy neztratíte.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 45 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | abs, kov |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø11×75 mm |
| Váha produktu | 9 g |
| Výška kartonu v cm | 19 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 31 cm |
| Kód produktu | 4.694164.5.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.