Raipei mini RABS baterka Černá
Černá mini baterka Raipei s decentním kovovým vzhledem ladí s každým stylem a na klíčích nepůsobí rušivě. Drobný, ale výkonný pomocník z recyklovaného ABS plastu usnadňuje orientaci v tmavých prostorách během každodenních situací.
Využívá jednu úspornou LED diodu, která efektivně osvětlí blízký prostor pomocí energie z přiložené knoflíkové baterie. Robustní kovový kroužek baterku zajistí proti nechtěné ztrátě.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černá mini baterka Raipei s decentním kovovým vzhledem ladí s každým stylem a na klíčích nepůsobí rušivě. Drobný, ale výkonný pomocník z recyklovaného ABS plastu usnadňuje orientaci v tmavých prostorách během každodenních situací.
Využívá jednu úspornou LED diodu, která efektivně osvětlí blízký prostor pomocí energie z přiložené knoflíkové baterie. Robustní kovový kroužek baterku zajistí proti nechtěné ztrátě.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 45 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs, kov |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø11×75 mm |
| Váha produktu | 9 g |
| Výška kartonu v cm | 19 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 31 cm |
| Kód produktu | 4.694166.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.