On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Potisk reklamních předmětů

Reklamní předměty s potiskem lidé vítají a jsou tak způsobem propagace, který vás dlouho udrží v jejich paměti. Je-li předmět praktický, budou jej lidé rádi používat. Branding reklamních předmětů nabízíme už od roku 2005. Máme proto dostatek zkušeností, abychom vám vždy dobře poradili s výběrem zboží i vhodné potiskové technologie.

Technologie potisku reklamních předmětů

Každá z potiskových technologií má své výhody a přednosti, ale i svá úskalí a omezení. Není proto žádná, která by šla použít napříč celým sortimentem. Při výběru té správné technologie proto hraje roli materiál a velikost samotného reklamního předmětu, barevnost a složitost motivu nebo také to, jak na svou objednávku spěcháte. Celková hodnota předmětů v objednávce musí být min. 2500 Kč bez DPH. Tiskneme jen na zboží zakoupené v našem e-shopu.

Okamžitá on-line kalkulace ceny potisku

Potisk reklamních předmětů u nás získáte v rychlých termínech a za výhodné ceny. Kromě samotné technologie potisku má na cenu zásadní vliv také množství předmětů, které chcete opatřit svým logem. Výslednou cenu zboží včetně potisku si velmi snadno vypočítáte v jedinečných on-line kalkulátorech. Cena je finální, nečekají vás tak žádná nepříjemná překvapení ve smyslu skrytých poplatků a příplatků. Přibyde už jen cena za dopravu zboží k vám.

Rady a tipy

  • Trvanlivý branding hrnků získáte technologií výpalu, u kovových předmětů se spolehněte na laserové gravírování.
  • Motivy mohou být dominantní a mnohobarevné, nebo spíše nenápadné, jednobarevné či bezbarvé – obě možnosti mají své uplatnění.
  • Při vybírání barvy reklamních předmětů myslete také na barevnost tištěného motivu či loga.

Přehled potiskových technologií

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA