Plastová lahev NONDALTON s šejkrovou kuličkou - white / transparent
Elegantní bílá lahev NONDALTON v průhledném provedení efektivně míchá koktejl pomocí integrované šejkrové kuličky. Zakřivený ergonomický tvar padne skvěle do ruky a usnadňuje manipulaci při běhu nebo cvičení v posilovně.
Využívá víčko odolné proti úniku tekutiny a pohotový výklopný uzávěr pro okamžitý přístup k nápoji. Lehká jednostěnná konstrukce s objemem 650 ml šetří místo v batohu a dodává se v ekologickém, plně kompostovatelném obalu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní bílá lahev NONDALTON v průhledném provedení efektivně míchá koktejl pomocí integrované šejkrové kuličky. Zakřivený ergonomický tvar padne skvěle do ruky a usnadňuje manipulaci při běhu nebo cvičení v posilovně.
Využívá víčko odolné proti úniku tekutiny a pohotový výklopný uzávěr pro okamžitý přístup k nápoji. Lehká jednostěnná konstrukce s objemem 650 ml šetří místo v batohu a dodává se v ekologickém, plně kompostovatelném obalu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | White |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 50 |
| Objem lahve | 500 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 60 |
| Rozměry produktu | 17,4 x Ø 7,35 cm |
| Typ uzávěru a pití | Výklopné pítko |
| Váha produktu | 91 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Kód produktu | 1.38819.1_16.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.