Plastová lahev NONDALTON s šejkrovou kuličkou - purple / transparent
Stylová fialová lahev NONDALTON v transparentním provedení slouží jako efektivní nástroj pro míchání suplementu. Uvnitř umístěná kulička zajistí rozpuštění veškerého prášku, čímž vznikne lahodně krémový koktejl pro regeneraci po výkonu.
Využívá ergonomické zakřivení pro snadné uchopení i v rukavicích a bezpečný uzávěr proti vytečení. Objem 650 ml zaručuje hydrataci po dlouhou dobu a celá lahev se dodává v šetrném kompostovatelném obalu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylová fialová lahev NONDALTON v transparentním provedení slouží jako efektivní nástroj pro míchání suplementu. Uvnitř umístěná kulička zajistí rozpuštění veškerého prášku, čímž vznikne lahodně krémový koktejl pro regeneraci po výkonu.
Využívá ergonomické zakřivení pro snadné uchopení i v rukavicích a bezpečný uzávěr proti vytečení. Objem 650 ml zaručuje hydrataci po dlouhou dobu a celá lahev se dodává v šetrném kompostovatelném obalu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Purple |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 50 |
| Objem lahve | 500 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 60 |
| Rozměry produktu | 17,4 x Ø 7,35 cm |
| Typ uzávěru a pití | Výklopné pítko |
| Váha produktu | 91 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Kód produktu | 1.38823.12_16.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.