Plastová sportovní lahev DIRLAM, 500 ml - červená
Výrazná červená sportovní lahev v průhledném provedení pomáhá udržet pitný režim pod kontrolou při jakémkoliv pohybu. Šroubovací víčko spolehlivě uzavírá nádržku o objemu 500 ml a zajišťuje pohodlné pití bez rozlití.
Umožňuje snadnou manipulaci pomocí textilního popruhu, který usnadňuje nošení v ruce nebo připnutí k výbavě. Skvěle poslouží k osvěžení čistou vodou, není však určena pro sycené nápoje.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Výrazná červená sportovní lahev v průhledném provedení pomáhá udržet pitný režim pod kontrolou při jakémkoliv pohybu. Šroubovací víčko spolehlivě uzavírá nádržku o objemu 500 ml a zajišťuje pohodlné pití bez rozlití.
Umožňuje snadnou manipulaci pomocí textilního popruhu, který usnadňuje nošení v ruce nebo připnutí k výbavě. Skvěle poslouží k osvěžení čistou vodou, není však určena pro sycené nápoje.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Červená |
|---|---|
| Materiál | pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem lahve | 500 ml |
| Použití lahve | Na vodu |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø68×205 mm |
| Typ uzávěru a pití | Šroubovací |
| Vlastnosti lahve | Sportovní, S poutkem |
| Váha produktu | 75 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.51520.7.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.