Corpux blok RPU - bílá
Luxusní bílý zápisník formátu A5 harmonicky kombinuje přírodní korek s moderní recyklovanou PU kůží. Uvnitř se nachází 80 linkovaných listů z recyklovaného papíru, které poskytují příjemný podklad pro každodenní administrativu i soukromý deník.
Pomáhá s organizací času integrovanou textilní záložkou v odpovídající barvě a praktickým držákem na pero. Pružná gumička pevně drží desky u sebe a brání náhodnému otevření a poškození listů během transportu v brašně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Luxusní bílý zápisník formátu A5 harmonicky kombinuje přírodní korek s moderní recyklovanou PU kůží. Uvnitř se nachází 80 linkovaných listů z recyklovaného papíru, které poskytují příjemný podklad pro každodenní administrativu i soukromý deník.
Pomáhá s organizací času integrovanou textilní záložkou v odpovídající barvě a praktickým držákem na pero. Pružná gumička pevně drží desky u sebe a brání náhodnému otevření a poškození listů během transportu v brašně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | korek, recyklovaný papír, recyklovaná PU |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 145×210×15 mm |
| Váha produktu | 250 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 5.681111.1.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.