Coppet RPET blok Tmavě modrá
Tmavě modrý zápisník formátu A5 vyniká moderním spojením recyklovaného materiálu RPET a detailu z přírodního korku na hřbetu. Představuje vkusný doplněk pro každodenní psaní poznámek i důležité pracovní schůzky.
Chrání 80 listů z recyklovaného papíru pomocí pružné uzavírací gumičky. Textilní záložka usnadňuje rychlou orientaci v textu a boční poutko zajistí, že psací potřeba zůstane vždy po ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Tmavě modrý zápisník formátu A5 vyniká moderním spojením recyklovaného materiálu RPET a detailu z přírodního korku na hřbetu. Představuje vkusný doplněk pro každodenní psaní poznámek i důležité pracovní schůzky.
Chrání 80 listů z recyklovaného papíru pomocí pružné uzavírací gumičky. Textilní záložka usnadňuje rychlou orientaci v textu a boční poutko zajistí, že psací potřeba zůstane vždy po ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Tmavě modrá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | guma, korek, recyklovaný papír, polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 147×210×15 mm |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 234 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 33,5 cm |
| Kód produktu | 5.694191.505.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.