Corpux blok RPU - tmavě modrá
Tmavě modrý blok formátu A5 propojuje přírodní korek a recyklovanou PU kůži v elegantní a ekologický celek. Ladící modrá záložka s gumičkou udržuje zápisník bezpečně uzavřený a usnadňuje rychlou orientaci v rozepsaných textech.
Poskytuje 80 linkovaných listů z recyklovaného papíru, čímž šetří přírodní zdroje. Boční úchyt na pero dovoluje mít psací potřebu neustále po ruce pro okamžité zaznamenání myšlenek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Tmavě modrý blok formátu A5 propojuje přírodní korek a recyklovanou PU kůži v elegantní a ekologický celek. Ladící modrá záložka s gumičkou udržuje zápisník bezpečně uzavřený a usnadňuje rychlou orientaci v rozepsaných textech.
Poskytuje 80 linkovaných listů z recyklovaného papíru, čímž šetří přírodní zdroje. Boční úchyt na pero dovoluje mít psací potřebu neustále po ruce pro okamžité zaznamenání myšlenek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Tmavě modrá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | korek, recyklovaný papír, recyklovaná PU |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 145×210×15 mm |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 250 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 5.681113.505.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.