Zápisník Unbranded Zápisník s pevnou obálkou formátu A6 z plastu recyklovaného z oceánu Thalaasa s kuličkovým perem Heather green
Zelený zápisník Thalaasa v odstínu Heather green představuje udržitelnou volbu pro každodenní poznámky. Pevná obálka vyrobená z plastu sesbíraného v oceánech chrání 80 listů linkovaného papíru v krémové barvě, které poskytují příjemný podklad pro psaní.
Obsahuje praktické kuličkové pero ve stejné barvě vyrobené z recyklovaného materiálu. Elastické zavírání společně s poutkem na pero udržují psací potřeby bezpečně na místě, zatímco zaoblené rohy chrání listy před pomačkáním v tašce nebo batohu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Zelený zápisník Thalaasa v odstínu Heather green představuje udržitelnou volbu pro každodenní poznámky. Pevná obálka vyrobená z plastu sesbíraného v oceánech chrání 80 listů linkovaného papíru v krémové barvě, které poskytují příjemný podklad pro psaní.
Obsahuje praktické kuličkové pero ve stejné barvě vyrobené z recyklovaného materiálu. Elastické zavírání společně s poutkem na pero udržují psací potřeby bezpečně na místě, zatímco zaoblené rohy chrání listy před pomačkáním v tašce nebo batohu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 23 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Heather green |
| Materiál | papír |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Rozměry produktu | 14,8 x 10,5 cm |
| Váha produktu | 96 g |
| Výška kartonu v cm | 29 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 33 cm |
| Kód produktu | 5.693185.648.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.