Relact Jot blok z krabice od mléka - černá
Unikátní spirálový blok formátu A6 v černé barvě vznikl zpracováním recyklovaných nápojových kartonů. Pevná vazba chrání 70 linkovaných listů, zatímco kompaktní rozměry umožňují mít důležité poznámky neustále po ruce v kapse saka nebo v malém příručním zavazadle.
Zahrnuje ekologické kuličkové pero z recyklovaného ABS plastu s modrou náplní, které je bezpečně upevněno v integrovaném poutku. Barevně sladěná kroužková vazba a uzavírací gumička dodávají celku moderní a vysoce funkční vzhled.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Unikátní spirálový blok formátu A6 v černé barvě vznikl zpracováním recyklovaných nápojových kartonů. Pevná vazba chrání 70 linkovaných listů, zatímco kompaktní rozměry umožňují mít důležité poznámky neustále po ruce v kapse saka nebo v malém příručním zavazadle.
Zahrnuje ekologické kuličkové pero z recyklovaného ABS plastu s modrou náplní, které je bezpečně upevněno v integrovaném poutku. Barevně sladěná kroužková vazba a uzavírací gumička dodávají celku moderní a vysoce funkční vzhled.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 49 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | Kapesní |
| Hlavní barva | Černá |
| Linky | Linkované |
| Materiál | abs, Karton z recyklovaného mléka |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 91×150×11 mm |
| Vlastnosti zápisníku | Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 96 g |
| Výška kartonu v cm | 21 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 34,5 cm |
| Kód produktu | 5.681128.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.