Zápisník Unbranded Zápisník formátu A6 s pevnou obálkou Spectrum Plus Solid black
Černý zápisník Spectrum Plus A6 vyniká nadčasovou elegancí a profesionálním vzhledem. Lepenková vazba se zaoblenými rohy a hebkou povrchovou úpravou chrání 80 listů linkovaného papíru, určeného pro všechny podstatné záznamy.
Kombinuje funkčnost elastického uzávěru se všitou záložkou pro okamžité nalezení aktuální strany. Nechybí ani rozšiřitelná kapsa na drobné dokumenty a pružné poutko, se kterým zůstane psací potřeba neustále po ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý zápisník Spectrum Plus A6 vyniká nadčasovou elegancí a profesionálním vzhledem. Lepenková vazba se zaoblenými rohy a hebkou povrchovou úpravou chrání 80 listů linkovaného papíru, určeného pro všechny podstatné záznamy.
Kombinuje funkčnost elastického uzávěru se všitou záložkou pro okamžité nalezení aktuální strany. Nechybí ani rozšiřitelná kapsa na drobné dokumenty a pružné poutko, se kterým zůstane psací potřeba neustále po ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 41 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC Mix / FSC Mix Credit, FSC (Forest Stewardship Council) |
| Formát/velikost zápisníku | Kapesní |
| Hlavní barva | Solid black |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, plast |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 14 x 8,9 cm |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku, Vnitřní kapsa |
| Váha produktu | 106 g |
| Výška kartonu v cm | 17 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 43 cm |
| Kód produktu | 5.693265.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.