Zápisník Unbranded Zápisník formátu A6 s pevnou obálkou Spectrum Plus Pink
Stylový růžový zápisník Spectrum Plus o velikosti A6 najde uplatnění v kanceláři i v soukromém životě. Lepenková vazba s měkkým povrchem ukrývá 80 linkovaných listů s gramáží 70 g/m², které jsou připraveny pro pohodlné psaní perem i tužkou.
Zahrnuje elastický uzávěr v barvě obálky, látkovou záložku a pružné poutko na pero. Praktická rozšiřitelná kapsa na zadní straně schová volné papíry, zatímco zaoblené rohy předchází poškození při přenášení v tašce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylový růžový zápisník Spectrum Plus o velikosti A6 najde uplatnění v kanceláři i v soukromém životě. Lepenková vazba s měkkým povrchem ukrývá 80 linkovaných listů s gramáží 70 g/m², které jsou připraveny pro pohodlné psaní perem i tužkou.
Zahrnuje elastický uzávěr v barvě obálky, látkovou záložku a pružné poutko na pero. Praktická rozšiřitelná kapsa na zadní straně schová volné papíry, zatímco zaoblené rohy předchází poškození při přenášení v tašce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC Mix / FSC Mix Credit, FSC (Forest Stewardship Council) |
| Formát/velikost zápisníku | Kapesní |
| Hlavní barva | Pink |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, plast |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 14 x 8,9 cm |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku, Vnitřní kapsa |
| Váha produktu | 106 g |
| Výška kartonu v cm | 17 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 44 cm |
| Kód produktu | 5.693259.10.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.