Zápisník Unbranded Zápisník formátu A5 s pevnou obálkou Spectrum Plus Solid black
Klasický černý zápisník formátu A5 s pevnou vazbou a zaoblenými rohy slouží jako nepostradatelný nástroj pro každodenní plánování a archivaci nápadů. Měkká obálka z lepenky vykazuje vysokou odolnost a ukrývá 80 linkovaných listů v elegantní krémové barvě, které šetří oči a zpříjemňují psaní.
Usnadňuje organizaci práce textilní záložkou a integrovaným poutkem na psací nástroj. Zadní vnitřní strana obsahuje rozšiřitelnou kapsu na volné papíry, přičemž celý zápisník bezpečně uzavírá silná elastická gumička v černé barvě.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Klasický černý zápisník formátu A5 s pevnou vazbou a zaoblenými rohy slouží jako nepostradatelný nástroj pro každodenní plánování a archivaci nápadů. Měkká obálka z lepenky vykazuje vysokou odolnost a ukrývá 80 linkovaných listů v elegantní krémové barvě, které šetří oči a zpříjemňují psaní.
Usnadňuje organizaci práce textilní záložkou a integrovaným poutkem na psací nástroj. Zadní vnitřní strana obsahuje rozšiřitelnou kapsu na volné papíry, přičemž celý zápisník bezpečně uzavírá silná elastická gumička v černé barvě.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC (Forest Stewardship Council), FSC Mix / FSC Mix Credit |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Solid black |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, plast |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21 x 14,5 cm |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku, Vnitřní kapsa |
| Váha produktu | 267 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 41 cm |
| Kód produktu | 5.693253.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.