Zápisník Unbranded Zápisník formátu A5 s pevnou obálkou Spectrum Plus Red
Červený zápisník Spectrum Plus ve formátu A5 spolehlivě poslouží pro všechny každodenní poznámky. Pevná obálka s povrchem jemným na dotek bezpečně chrání osmdesát linkovaných listů v krémovém odstínu, které poskytují velkorysý prostor pro bleskové nápady i podrobné zápisy.
Využívá praktické poutko na pero, textilní záložku pro okamžitou orientaci a elastický pásek pro bezpečné uzavření. Rozšiřitelná kapsa v zadní části pojme vizitky nebo důležité drobné dokumenty.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Červený zápisník Spectrum Plus ve formátu A5 spolehlivě poslouží pro všechny každodenní poznámky. Pevná obálka s povrchem jemným na dotek bezpečně chrání osmdesát linkovaných listů v krémovém odstínu, které poskytují velkorysý prostor pro bleskové nápady i podrobné zápisy.
Využívá praktické poutko na pero, textilní záložku pro okamžitou orientaci a elastický pásek pro bezpečné uzavření. Rozšiřitelná kapsa v zadní části pojme vizitky nebo důležité drobné dokumenty.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 34 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC (Forest Stewardship Council), FSC Mix / FSC Mix Credit |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Red |
| Linky | Linkované |
| Materiál | papír, plast |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21 x 14,5 cm |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Textilní záložka, Zavírání na gumičku, Vnitřní kapsa |
| Váha produktu | 267 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 41 cm |
| Kód produktu | 5.693245.7.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.