Zápisník Unbranded Pořadač formátu A5 Nomumi Solid black
Elegantní černý pořadač Nomumi formátu A5 vyrobený z recyklovaného plastu šetří životní prostředí a zároveň udržuje dokonalý přehled v poznámkách. Obsahuje 64 linkovaných listů krémové barvy s gramáží 80 g/m2, které poskytují dostatek prostoru pro každodenní agendu v kanceláři i na cestách.
Zabezpečuje uložený obsah pevným zipem a praktickým poutkem na pero. Rozšiřitelná kapsa přehledně uschová důležité dokumenty i vizitky v jednom kompaktním a odolném celku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní černý pořadač Nomumi formátu A5 vyrobený z recyklovaného plastu šetří životní prostředí a zároveň udržuje dokonalý přehled v poznámkách. Obsahuje 64 linkovaných listů krémové barvy s gramáží 80 g/m2, které poskytují dostatek prostoru pro každodenní agendu v kanceláři i na cestách.
Zabezpečuje uložený obsah pevným zipem a praktickým poutkem na pero. Rozšiřitelná kapsa přehledně uschová důležité dokumenty i vizitky v jednom kompaktním a odolném celku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC Mix / FSC Mix Credit |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Solid black |
| Linky | Linkované |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 22,5 x 18 cm |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Vnitřní kapsa |
| Váha produktu | 458 g |
| Výška kartonu v cm | 25 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 5.693344.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.