Zápisník Unbranded Pořadač formátu A5 Nomumi Navy
Elegantní tmavě modrý pořadač Nomumi formátu A5 spojuje moderní kancelářskou organizaci s ohleduplností k životnímu prostředí. Je vyroben z recyklovaného plastu a obsahuje 64 linkovaných listů v krémové barvě, které poskytují stabilní povrch pro plynulé psaní.
Zajišťuje bezpečí vložených dokumentů pomocí spolehlivého zipu a nabízí praktické poutko pro uchycení pera. Vnitřní prostor doplňuje rozšiřitelná kapsa, zatímco zaoblené rohy celého portfolia předchází opotřebení při nošení v zavazadle.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní tmavě modrý pořadač Nomumi formátu A5 spojuje moderní kancelářskou organizaci s ohleduplností k životnímu prostředí. Je vyroben z recyklovaného plastu a obsahuje 64 linkovaných listů v krémové barvě, které poskytují stabilní povrch pro plynulé psaní.
Zajišťuje bezpečí vložených dokumentů pomocí spolehlivého zipu a nabízí praktické poutko pro uchycení pera. Vnitřní prostor doplňuje rozšiřitelná kapsa, zatímco zaoblené rohy celého portfolia předchází opotřebení při nošení v zavazadle.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 32 cm |
|---|---|
| Eko certifikace | FSC Mix / FSC Mix Credit |
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Navy |
| Linky | Linkované |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 22,5 x 18 cm |
| Typ a barva papíru | Krémový - ivory |
| Vlastnosti zápisníku | Vnitřní kapsa |
| Váha produktu | 458 g |
| Výška kartonu v cm | 39 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 25 cm |
| Kód produktu | 5.693342.507.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.