Zápisník Unbranded Niove sada zápisníku a kuličkového pera z recyklovaného plastu s měkkou vazbou (modrý inkoust) Red
Výrazný červený zápisník Niove přináší barvu do každodenní rutiny a pomáhá udržet myšlenky přehledně na jednom místě. Měkká vazba z recyklovaného plastu je pružná a odolná, zatímco zaoblené rohy zabraňují nechtěnému ohýbání desek.
Využívá 70 tečkovaných listů pro kreativní záznamy a integrované poutko, ve kterém drží kuličkové pero s modrým inkoustem. Celý set z recyklovaných materiálů šetří životní prostředí a poskytuje délku psaní až 1000 metrů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Výrazný červený zápisník Niove přináší barvu do každodenní rutiny a pomáhá udržet myšlenky přehledně na jednom místě. Měkká vazba z recyklovaného plastu je pružná a odolná, zatímco zaoblené rohy zabraňují nechtěnému ohýbání desek.
Využívá 70 tečkovaných listů pro kreativní záznamy a integrované poutko, ve kterém drží kuličkové pero s modrým inkoustem. Celý set z recyklovaných materiálů šetří životní prostředí a poskytuje délku psaní až 1000 metrů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 38 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Red |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 80 |
| Rozměry produktu | 17,8 x 14 cm |
| Váha produktu | 145 g |
| Výška kartonu v cm | 21 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 41 cm |
| Kód produktu | 5.724921.7.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.