On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Reklamní předměty z nevyužitých materiálů

Využijte staré průmyslové i kancelářské materiály efektivně. Odlište se od konkurence a propagujte svou firmu smysluplnými předměty. Pomůžete životnímu prostředí. Zpracujeme vaše nevyužité materiály (tiskoviny, bannery, sklo, autopásy nebo cokoliv vás jen napadne) a vytvoříme z nich předměty, které budou vaši zaměstnanci i klienti chtít! Chovejte se udržitelně a prezentujte se činy, ne prázdnými frázemi. Ukážeme vám, jak na up-cycling.

Ukázka upcycled reklamních předmětů
Ukázka upcycled reklamních předmětů

Dejte druhou šanci nevyužitým materiálům.

Analýza nevyužitých materiálů

Zjistíme, jaké materiály máte k dispozici

Nejdříve zjistíme, s jakými materiály můžeme pracovat. Máte na skladě loňské katalogy, bannery se starým logem nebo cokoliv, co je typické pro váš byznys? Podíváme se na to a připravíme možnosti vhodných realizací.

Návrh upcycled předmětů

Navrhneme vám řešení

S ohledem na vaši představu, potřeby i materiály, které máte k dispozici, navrhneme originální reklamní předměty, kterými se můžete prezentovat. Je jen na vás, které si vyberete a které následně vyrobíme.

Výroba originálních reklamních předmětů

Zpracujeme vaše nevyužité materiály

Z vašich použitých materiálů vyrobíme originální upcycled reklamní předměty. A to na míru, ručně a v České republice. Rozhodně s nimi zaujmete klienty, obchodní partnery i veřejnost.

Navzdory

Chcete jít i vy cestou upcycled reklamních předmětů a potřebujete více informací? Pojďme se společně sejít nebo si alespoň v krátkosti zavolat.

Zážitkové workshopy

Předejte tuto myšlenku hravou formou i svým zaměstnancům, zákazníkům nebo veřejnosti. Ukažte jim něco nového, co je bude zaručeně bavit. Účastníci se zdokonalí nejen v manuální zručnosti, ale hlavně v ekologicky zodpovědném přístupu. Vyrobíte si dekorace z kávové sedliny, betonu, peněženku z plechovky, drobné předměty z bannerů, květináče z textilu, hračky z kartonů, pera z tiskovin…

Workshopy
Navzdory

Naším partnerem pro upcycled předměty a workshopy je NAVZDORY.

Pomůžeme vám využít kancelářský i průmyslový odpad efektivně.
Kontaktujte nás, navrhneme vám to nejlepší řešení.

Zadejte Vaše jméno a příjmení - abychom věděli s kým se spojit

Zadejte Váš e-mail, na který Vám zašleme požadované informace

Volitelně můžete uvést název firmy, za kterou odesíláte poptávku, abychom mohli připravit nabídku na míru

Doporučujeme (volitelné) zadat Váš telefon, abychom mohli vyřešit operativně případné upřesňující dotazy

Popište, jaké informace či podrobnosti Vás zajímají anebo v případě zájmu o kalkulaci co nejpřesněji specifikujte Vaše požadavky (konkrétní popis a provedení produktu + požadavky na potisk + počet kusů + požadovaný termín dodání atd.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná