Plastový bezdrátový reproduktor TOA Modrá
Modrý bezdrátový reproduktor TOA zaujme svěžím vzhledem a povrchem potaženým recyklovanou RPET tkaninou. Technologie Bluetooth 5.0 garantuje snadné spárování s telefonem a nerušený poslech oblíbených skladeb v interiéru i na cestách.
Využívá integrovanou baterii s kapacitou 800 mAh, která napájí 5W měnič pro vyvážený zvukový projev. Možnosti připojení rozšiřuje vstup pro SD kartu a univerzální AUX/USB kabel pro maximální flexibilitu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrý bezdrátový reproduktor TOA zaujme svěžím vzhledem a povrchem potaženým recyklovanou RPET tkaninou. Technologie Bluetooth 5.0 garantuje snadné spárování s telefonem a nerušený poslech oblíbených skladeb v interiéru i na cestách.
Využívá integrovanou baterii s kapacitou 800 mAh, která napájí 5W měnič pro vyvážený zvukový projev. Možnosti připojení rozšiřuje vstup pro SD kartu a univerzální AUX/USB kabel pro maximální flexibilitu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 47 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Počet ks v kartonu | 30 |
| Rozměry produktu | 11X8,5X8,5CM |
| Váha produktu | 300 g |
| Výška kartonu v cm | 26 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 29 cm |
| Kód produktu | 4.715907.5.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.