Bezdrátový reproduktor OBLO Černá
Kompaktní bezdrátový reproduktor v elegantní černé barvě kombinuje odolné ABS tělo s povrchem z ekologické RPET tkaniny. Moderní technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje stabilní spojení, zatímco praktické poutko usnadňuje přenášení při každodenních aktivitách.
Přehrává oblíbené skladby po dobu 3 hodin z integrované Li-ION baterie o kapacitě 800 mAh. Využívá port pro SD kartu a vstup AUX/USB pro maximální variabilitu poslechu s výkonem 5 W.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kompaktní bezdrátový reproduktor v elegantní černé barvě kombinuje odolné ABS tělo s povrchem z ekologické RPET tkaniny. Moderní technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje stabilní spojení, zatímco praktické poutko usnadňuje přenášení při každodenních aktivitách.
Přehrává oblíbené skladby po dobu 3 hodin z integrované Li-ION baterie o kapacitě 800 mAh. Využívá port pro SD kartu a vstup AUX/USB pro maximální variabilitu poslechu s výkonem 5 W.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 57 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Rozměry produktu | 9,5X4X7,5CM |
| Váha produktu | 120 g |
| Výška kartonu v cm | 20 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 24 cm |
| Kód produktu | 4.715897.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.