Thruster RABS kuličkové pero Světle modrá
Světle modré kuličkové pero z recyklovaného materiálu oživí pracovní výbavu a podpoří udržitelný přístup k nákupům. Lehké tělo s klipem se skvěle drží v ruce a snadno přenáší.
Umožňuje rychlé zapisování modrou náplní přes 1mm hrot, který se aktivuje jednoduchým stiskem. Recyklovaný plastový základ tvoří základnu pro spolehlivý nástroj určený k intenzivnímu dennímu využití.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Světle modré kuličkové pero z recyklovaného materiálu oživí pracovní výbavu a podpoří udržitelný přístup k nákupům. Lehké tělo s klipem se skvěle drží v ruce a snadno přenáší.
Umožňuje rychlé zapisování modrou náplní přes 1mm hrot, který se aktivuje jednoduchým stiskem. Recyklovaný plastový základ tvoří základnu pro spolehlivý nástroj určený k intenzivnímu dennímu využití.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Modrá |
|---|---|
| Hlavní barva | Světle modrá |
| Materiál | abs |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø11×136 mm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Váha produktu | 6 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.694341.506.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.