Termohrnek Unbranded Dvojstěnný kelímek z recyklovaného plastu o objemu 180 ml Hudson Solid black
Černý termohrnek v sytém odstínu Solid black spojuje minimalistický design s ekologickým přístupem. Vnější plášť z recyklovaného PP plastu chrání dvojitou stěnu, která brání rychlému vychladnutí kávy nebo čaje.
Využívá posuvný uzávěr pro snadnou manipulaci jednou rukou a bez potíží vyplní odkládací prostory v interiéru vozu. Malý rozměr vyhovuje milovníkům intenzivní kávy, kteří tráví hodně času na cestách.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý termohrnek v sytém odstínu Solid black spojuje minimalistický design s ekologickým přístupem. Vnější plášť z recyklovaného PP plastu chrání dvojitou stěnu, která brání rychlému vychladnutí kávy nebo čaje.
Využívá posuvný uzávěr pro snadnou manipulaci jednou rukou a bez potíží vyplní odkládací prostory v interiéru vozu. Malý rozměr vyhovuje milovníkům intenzivní kávy, kteří tráví hodně času na cestách.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Solid black |
|---|---|
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Objem termohrnku | 180ml |
| Použití | Na kávu, Do auta |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Provedení | Eko, Malé, S víčkem, Cestovní |
| Rozměry produktu | 8,2 x 7,5 cm |
| Typ uzávěru | Posuvný (slide) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 54 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.693502.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.