Termohrnek Unbranded Dvojstěnný kelímek z recyklovaného plastu o objemu 180 ml Hudson Navy
Tmavě modrý termohrnek Hudson Navy představuje udržitelnou cestu pro každodenní pitný režim. Dvojstěnná konstrukce z recyklovaného plastu spolehlivě izoluje a udržuje nápoj v požadované teplotě bez ohledu na okolní podmínky.
Umožňuje pohodlné pití pomocí posuvného mechanismu na víčku a šetří místo v zavazadle absencí ucha. Vejde se pod většinu typů kávovarů, což usnadňuje přípravu čerstvého espressa přímo do vlastního hrnku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Tmavě modrý termohrnek Hudson Navy představuje udržitelnou cestu pro každodenní pitný režim. Dvojstěnná konstrukce z recyklovaného plastu spolehlivě izoluje a udržuje nápoj v požadované teplotě bez ohledu na okolní podmínky.
Umožňuje pohodlné pití pomocí posuvného mechanismu na víčku a šetří místo v zavazadle absencí ucha. Vejde se pod většinu typů kávovarů, což usnadňuje přípravu čerstvého espressa přímo do vlastního hrnku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Navy |
|---|---|
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Objem termohrnku | 180ml |
| Použití | Na kávu, Do auta |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Provedení | Eko, Malé, S víčkem, Cestovní |
| Rozměry produktu | 8,2 x 7,5 cm |
| Typ uzávěru | Posuvný (slide) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 54 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.693501.507.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.