Suber PP hrnek Bílá
Bílý hrnek se spodním korkovým detailem vnese do kuchyně čistý severský design a vysokou praktičnost. Pevný plastový korpus v kombinaci s korkovou základnou zajišťuje stabilitu a eliminuje potřebu používat podšálek.
Nabízí velkorysý objem 400 ml pro ranní čaj nebo oblíbený mléčný nápoj. Bílá varianta v kontrastu s hnědým korkem působí svěžím dojmem a stane se ozdobou každého pracovního stolu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílý hrnek se spodním korkovým detailem vnese do kuchyně čistý severský design a vysokou praktičnost. Pevný plastový korpus v kombinaci s korkovou základnou zajišťuje stabilitu a eliminuje potřebu používat podšálek.
Nabízí velkorysý objem 400 ml pro ranní čaj nebo oblíbený mléčný nápoj. Bílá varianta v kontrastu s hnědým korkem působí svěžím dojmem a stane se ozdobou každého pracovního stolu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Bílá |
|---|---|
| Materiál | korek, pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 400ml |
| Použití | Na čaj, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø84×105 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Skandinávský vzhled |
| Váha produktu | 108 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.694123.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.