Koberg hrnek Tmavě modrá
Tmavě modrý keramický hrnek s matným vnějškem a lesklým vnitřkem představuje elegantní volbu pro vyznavače skandinávského stylu. Korkový prvek ve spodní části dodává šálku jedinečný charakter a zajišťuje stabilitu.
Pojme 280 ml tekutiny a korkový podstavec funguje jako přirozená izolace, která šetří váš nábytek a tlumí nárazy při odkládání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Tmavě modrý keramický hrnek s matným vnějškem a lesklým vnitřkem představuje elegantní volbu pro vyznavače skandinávského stylu. Korkový prvek ve spodní části dodává šálku jedinečný charakter a zajišťuje stabilitu.
Pojme 280 ml tekutiny a korkový podstavec funguje jako přirozená izolace, která šetří váš nábytek a tlumí nárazy při odkládání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Tmavě modrá |
|---|---|
| Materiál | korek, keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 280ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø75×105 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Skandinávský vzhled |
| Váha produktu | 320 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.693892.505.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.